У Clubhouse з’явилася функція прямих грошових переказів для користувачів.

Функцію запускають спільно з сервісом Stripe для того, щоб підтримувати авторів контенту. Із 5 квітня 2021 року функцію почали тестувати.

як це працює:

  • Щоб надіслати платіж у Clubhouse, треба обрати профіль автора контенту (у якого ця функція ввімкнена) й натисути «Надіслати гроші».
  • Ввести суму, яку треба переказати автору. Коли це зробити вперше, користувач отримає пропозицію зареєструвати кредитну або дебетову картку.
  • 100% платежу надійде автору контенту. З особи, що надсилає гроші, також буде стягнуто невелику комісію за оброблення картки, яка надходить безпосередньо нашому партнеру з оброблення платежів, компанії Stripe. Сам Clubhouse нічого не візьме.

Clubhouse почав роботу у квітні 2020 року, на піку пандемії й першого локдауну. На відміну від головного застосунку 2020 року Zoom, він використовує не відео-, а аудіоформат.

Профільне видання TechCrunch називає сервіс Clubhouse «найбільш гарячим стартапом Кремнієвої долини». Після запуску навесні 2020 року голосову соцмережу вже оцінюють у мільярд доларів. Додаток доступний тільки для користувачів iOS, які отримали запрошення. Але доступ за запрошеннями планують скасувати.

Тут ми детально писали про те, що таке Clubhouse, а також кого там слухати в українському сегменті.

 Читайте «Нормальні новини» в телеграмі

Фото: Clubhouse